Interesujące atrakcje Mielna

Chcesz jechać nad Morze Bałtyckie? Najlepszym wyborem będzie nadmorski kurort Mielno. Daje on nam bardzo bogatą ofertę dla całej rodziny – najmłodszych urwisów i starszych ludzi. Po pierwsze, na co patrzymy jadąc nad morze to plaże, są one, co warto powiedzieć, najbezpieczniejsze w kraju, w każdych rankingach plaż nadbałtyckich przodują, szczególnie dzięki dużej i dobrze wykwalifikowanej grupie ratowników oraz profesjonalnego sprzętu, w który oni są wyposażeni.

Dla miłośników ogrodnictwa naprawdę warte polecenia są przepiękne ogrody wraz z labiryntem, jedynym takim w Polsce i unikatowym w skali światowej. Dla młodszych turystów znakomicie sprawdzi się park linowy, można tam spędzić na prawdę wiele czasu, a różnorodność tras sprawia, że każdy znajdzie tam coś dla siebie, od malutkich urwisów, dla których są przeznaczone bezpieczne trasy na wysokości zaledwie pół metra, aż po najtrudniejszą trasę ze zjazdami tyrolskimi położoną w najwyższych miejscach ponad 12 metrów nad ziemią. Jedynymi wodami Mielna nie jest Morze Bałtyckie, jest również położone nad Jeziorem Jamno, które oferuje przeróżne atrakcje dla całej rodziny. Jak na morskie miasteczko przystało, znajdziemy tam mnóstwo restauracji z typowym jedzeniem czyli owocami morza i świeżymi rybami.

Mielno jest również warte wybrania na wakacyjną podróż, ponieważ nawet jeśli zdarzy się dzień z gorszą pogodą to nie stoimy na straconej pozycji, bardzo blisko miejscowości znajdują się większe miasta – Koszalin i Kołobrzeg, a nawet w samym Mielnie znajdziemy atrakcje pod dachem takie jak basen, a więc żadna pogoda nas nie zaskoczy na wakacjach. Rowerzystom warto polecić zabranie ze sobą rowerów, ponieważ tam na prawdę jest sporo ścieżek rowerowych i miejsc, gdzie można spokojnie pojeździć na jednośladzie. Oczywiście w Mielnie znajdziemy znajdziemy różne pomniki i muzea dla fanów fotografii z typowymi miejscami danych miast. Jak na dobrze rozwinięte nadmorskie miasto przystało ma bardzo obszerną bazę noclegową (Mielno-www). Jest to miasto popularne od długiego czasu i cały czas dostosowuje się pod kątem turystycznym, dzięki czemu znajdziemy tam i luksusowe hotele i tańsze, mniej ekskluzywne  ale również o wysokim standardzie pensjonaty i prywatne pokoje to wszystko czyni Mielno znakomitym wyborem na wakacje, jest to miejsce do którego warto przyjechać i spędzić w nim urlop.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>