Władysławowo z aktywnym wypoczynkiem

Dla rzeszy turystów bardzo ważnym atutem Władysławowa jest możliwość połączenia wakacji z aktywnym wypoczynkiem, dzięki szerokiej propozycji sportów letnich. Bogata paleta co do wyboru atrakcji jest nieskończenie długa. W gminie można skorzystać z różnego rodzaju sportów wodnych takich jak windsurfing, kitesurfing, żeglarstwo, nurkowanie lub wziąć udział w rejsie po Bałtyku kutrem rybackim i w wyprawie na połów dorsza. Fani lądowych rozrywek również nie będą się nudzić. Na nich natomiast czeka lot paralotnią, loty widokowe, skoki na bungee, trasy dydaktyczne i szlaki turystyki pieszej, ścieżki rowerowe, lunaparki, tory kartingowe, baseny, korty tenisowe oraz wiele wiele innych obiektów na których śmiało można uprawiać sporty lądowe.

Baza noclegów Władysławowa (info) jest rozbudowywana z roku n a rok, aby móc pomieścić jeszcze więcej turystów. Równocześnie powstaje coraz więcej atrakcji, restauracji, sklepów z pamiątkami, ogólnie strefa turystyczna znacznie powiększa swoje pole działania na terenach miasta. W ostatnich latach zostały wybudowane takie obiekty jak baseny, siłownie, centra odnowy biologicznej, sauny, korty tenisowe, solaria i gabinety kosmetyczne na bardzo wysokim poziomie. Głównym powodem przyjazdu turystów do Władysławowa jest również bardzo dobrze rozwinięta strefa dla dziecka. Znajduje się tutaj mnóstwo obiektów, które są rajem dla maluchów. Do najsłynniejszych zalicza się szkółkę żeglarską fun wind, małpi gaj, ciuchcia, dmuchane miasteczka, baseny z piłeczkami, zjeżdżalnie oraz przedszkole plażowe z bardzo dobrze wykwalifikowaną kadrą opiekunek.

Plaże są kolejnym mocnym atutem Władysławowa. Bardzo dobrze zagospodarowane, szerokie z wieloma kąpieliskami strzeżonymi przez ratowników, stanowią główny punkt odwiedzin. Wczasowicze będący na plaży i korzystający z tego klimatycznego miejsca, kiedy już mają dość leżenia na słońcu mogą korzystając z wielu atrakcji takich jak zjeżdżalnie wodne, wziąć udział w organizowanych zawodach i turniejach piłki siatkowej i nożnej oraz innych zabawach, zajęciach fitness, gimnastyce itd.

4 myśli na temat “Władysławowo z aktywnym wypoczynkiem”

  1. mieszkam tu od lat i muszę powiedzieć, że Władek jest idealny nie tylko dla leniuszków, którzy chcą przez cały czas wylegiwać się na plaży, ale także dla amatorów wszelkich sportów! Windsurfing, kitesurfing, do wyboru do koloru! do tego nasze wspaniałe kobiety…

  2. Dla emerytów polecam Chłapowo albo Puck, dużo mniej osób, bardziej kameralna atmosfera a do władkowych atrakcji bardzo blisko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>